Happy Swim som založila s cieľom pracovať s deťmi a pomáhať im rozvíjať svoje plavecké schopnosti. Mám totiž stále veľký záujem o prácu s deťmi a tým, ako im môžem pomôcť v ich vývoji. A čo je pre mňa ešte lepšie, je to, že môžem túto prácu robiť vo vode.

Voda je pre mňa magický prvok, ktorý ponúka nekonečné možnosti rozvoja detských schopností. Plávanie je totiž jednou z najlepších aktivít pre rozvoj celého tela, a to ako fyzicky, tak aj mentálne. Deti sa učia koordináciu pohybov, zlepšujú svoju kondíciu a posilňujú svoje svaly. Navyše plávanie má pozitívny vplyv na psychiku dieťaťa, pomáha mu uvoľniť sa a zlepšuje jeho náladu.

Happy Swim ponúka deťom možnosť rozvíjať svoje plavecké schopnosti a zároveň sa zabávať. Ponúkam plavecké kurzy pre deti rôznych vekových kategórií, od najmenších až po tie najstaršie. Kurzy sú zamerané na individuálny prístup ku každému dieťaťu a na jeho potreby.

Celkovo mi Happy Swim umožňuje spojiť moju lásku k práci s deťmi s mojou vášňou pre vodu. Som rada, že môžem pomáhať deťom rozvíjať ich plavecké schopnosti a zároveň im umožniť hrať sa vo vode. Dúfam, že to bude mať pozitívny vplyv na životy mnohých detí a že im pomôže objaviť krásy plávania.


Člen asociácie